Hinnakiri 2023

TINGIMUSED FOTOLE: Joonistamiseks vajan VÄGA HEA kvaliteediga fotot (zoomides ei lähe ruuduliseks või uduseks ja näojooned on ilusasti näha, näos ei ole tugevaid tumedaid varje). Pilt võiks olla lähedalt tehtud, umbes õlgadest. Näiteks facebook rikub pildi kvaliteeti, sealt võetud/saadetud fotod! Foto kvaliteedist oleneb ka joonistuse kvaliteet. Kui teil on fotode osas valikut, võite saata ka mitu pilti mu mailile: joonistussinust@gmail.com

ERISOOVID: Kui soovite mõnda detaili värvilisena või teksti pildile, siis see lisandub hinnale olenevalt pildi suurusest, teksti pikkusest ja värvilistest detailidest.

AJAKULU:

Aega läheb iga pildiga erinevalt, olenevalt siis pildi keerukusest ja ka sellest kas mul on veel inimesi ootamas järjekorras. Kui soovite joonistust pühadeks, (näit. emadepäev, isadepäev, jõulud) soovitan varakult sellele mõelda, sest vahetult enne pühi ei pruugi mul enam aega olla.

HINNAKIRI:

 

Joonistamiseks vajan kvaliteetset fotot. Hinnakiri kehtib alates 1.09.2023. Hinnad sisaldavad saatekulu Eesti piires. NB! Tasumine 100% ettemaksuna. Kokkuleppel ka muud variandid.